Tag: LEAGUE

Finalja e Conference League, Presidenti Duka organizon darkë për miqtë e UEFA-s

Eventi madhështor dhe historik i UEFA Europa Conference League që do të zhvillohet ditën e mërkurë në Tiranë mund të konsiderohet zyrtarisht i hapur!Presidenti...

Kosova para provës në Nations League, Alain Giresse publikon listën me lojtarët e grumbulluar

Trajneri i Kosovës, Alain Giresse ka publikuar listën me lojtarët e grumbulluar për katër sfidat e muajit qershor në kuadër të Nations League. Dardanët...

E kryer/ Katër vite kontratë, portieri i Shqipërisë do të transferohet në Premier League

Thomas Strakosha do të vazhdojë karrierën në Premier League. Portieri i kombëtares shqiptare do të largohet në fund të sezonit nga Lazio si lojtar...

“Finalja” e Conference League, për Partizanin luhet këtë pasdite

Finalja e Conference League për Partizanin luhet këtë të shtunë. Partizani-Kastrioti është një ndër sfidat me më shumë vlerë në javën e 35 të...

E konfirmon gazetari i njohur, Mbappe do bashkohet me Real-in para finales së Champions League

Telenovela “Kylian Mbappe” duket se është drejt fundit, ndërsa tashmë duket se destinacioni i sulmuesit do të jetë kryeqyteti i Spanjës, jo ai i...

Transferim që shkon deri në 100 mln euro/ PSG, në garë me 3 klube të Premier League për Osimhen

Ylli i sulmit të Napolit, Victor Osimhen mund të jetë një nga goditjet e mëdha të Paris Saint-Germain këtë verë… por konkurrenca do të...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.