Tag: legalizimi

Futbolli para sfidave të së ardhmes, kërkohet Ligji për Sponsorizimin dhe legalizimi i llotarive sportive!

Futbolli Shqiptar përballë sfidave të së ardhmes. Është kjo sinteza e nismës më të re të sportit më popullor në vend, prej kohësh në...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.