Tag: Liga

Mourinho gjen sulmues në La Liga, Roma ofron 30 milionë euro

Jose Mourinho pret një sulmues nga merkato e verës. Trajneri portugez po tenton të rikthejë Romën në Champions League sezonin e ardhshëm, dhe për...

E bujshme/ Myrto Uzuni bën hapin e madh, transferohet në La Liga

Lajm befasues nga Hungaria për Myrto Uzunin. Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare në limitet e merkatos së janarit i bashkohet Granadas në LaLiga. Gjithçka konfirmohet...

E kryer/ Arrihet akordi mes klubeve, Muriqi vijon karrierën në La Liga

Vedat Muriqi do të vijojë karrierën në La Liga. Sulmuesi dardan u ble nga Lazio për shumën e 20 milionë eurove në shtatorin e...

Goditja e parë e Chelsea vjen nga La Liga: operacioni gati i kryer!

Jules Koundé ka arritur prej kohësh një marrëveshje me Chelsean.Mbrojtësi i Sevillas, raporton Sunday Times, do të jetë kështu goditja e parë e Bluve...

24 ndeshje radhazi pa fitore, ekipi i La Liga barazon rekordin negativ të historisë!

Tetë barazime, tetë humbje dhe 28 gola të pësuar… Situata e klubit Levante duket shqetësuese. E pozicionuar me vetëm 8 pikë në fund të...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.