Tag: lloji

Analiza e Shpëtim Duros: Kjo kombëtare nuk ka krahë, ja lloji i lojtarit që na mungon

Shqipëria mbylli në mënyrë zhgënjyese grumbullimin e muajit qershor, duke marrë një barazim e një humbje në dy ndeshje të Ligës së Kombeve dhe...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.