Tag: lojtarin

City shtang rivalët, gati ta kthejë Haaland në lojtarin më të paguar në histori

Disa klube të mëdha po garojnë fort për shërbimet e Erling Haaland. Norvegjezi është një garanci golash, në La Liga e duan Real Madrid...

“Sparta familja ime e re, jam gati për derbin”, tjetër huazim për lojtarin shqiptar

Tjetër huazim për Riza Durmisin. Lojtari me origjinë shqiptare, i cili ka kontratë deri në 2023 me Lazion, është huazuar deri në fund të...

Arsenali gjen akordin me lojtarin e Juventusit, tani duhet “drita jeshile” nga Allegri!

Arsenali nuk dorëzohet për Arthur. Nëse drita e shitjes së mesfushorit brazilian nuk ka ardhur ende nga Juventusi dhe në veçanti nga Allegri, Topçinjtë...

Formacionet zyrtare të Milan-Liverpool: Pioli i beson Messias, Klopp zgjedh lojtarin e mrekullive

Janë publikuar formacionet zyrtare të Milan-Liverpool, ndeshja e fundit e fazës me grupe për dy skuadrat, me kuqezinjtë që janë akoma në garë për...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.