Tag: lot

VIDEO/ Humbi penalltinë vendimtare, sulmuesi i Partizanit shpërthen në lot

Ishte njeriu i momentit te Partizani, me golat e shënuar që prej transferimit në Janar, por pikërisht Xhuliano Skuka gaboi penalltinë e vetme në...

Mbrojtësi i City në lot: Nëse nuk do të kisha vajzën, do luftoja në Ukrainë! Nuk kanë më ushqime

Ukraina tashmë prej më shumë se një jave është duke u përballur me sulmin e trupave ushtarake të Rusisë, me këta të fundit që...

Cristiano Ronaldo si nuk e keni parë kurrë | Shpërthen në lot pas eliminimit nga Porto dhe flak fanellën (VIDEO)

Gëzime dhe pikëllime, entuziazëm dhe zhgënjim. Çdo ekip futbolli është një familje dhe përjeton momente, emocione dhe ndjesi të forta e madje diametralisht të...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.