Tag: Luka

Fiksimi i djalit të Ancelottit, Real Madrid gjen pasardhësin e Luka Modric në Itali

Luka Modric dhe Toni Kroos pritet të largohen nga Real Madrid në verën e vitit të ardhshëm, atëherë kur u përfundon kontrata me “Los...

NBA/ Lakers turpërohen nga Timberwolves, Dallas fiton derbin teksan falë Luka Doncic

Pas dy fitoresh radhazi pas kohës shtesë te Los Angeles Lakers ndihet lodhja me skuadrën kaliforniane që u shkërmoq brenda në Staples Center nga...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

FOTO/ Dinastia Nuriu vazhdon, një dashuri pa kushte për Tiranën

Futbolli është lojë pasioni, dashuri që rritet vetvetiu duke...

Ramadani bën hapin e madh në karrierë, firmos me ish-klubin e Alex Fergusson

Ylber Ramadani transferohet në kampionatin skocez. Mesfushori 26-vjeçar i...

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.