Tag: Madrid

Shkëmbim me Atletico Madrid, Interi nuk heq dorë nga objektivi i vjetër

Drejtuesit e Interit nuk heqin dorë nga Rodrigo De Paul, të cilin e kërkuan me insistim përpara se të transferohej tek Atletico Madrid. Lojtari...

Fiksimi i djalit të Ancelottit, Real Madrid gjen pasardhësin e Luka Modric në Itali

Luka Modric dhe Toni Kroos pritet të largohen nga Real Madrid në verën e vitit të ardhshëm, atëherë kur u përfundon kontrata me “Los...

Kylian Mbappe pikaset në Madrid, ç’po ndodh me sulmuesin e PSG-së

Kylian Mbappé ndodhet në Madrid. “Ylli” francez i PSG-së është pikasur në kryeqytetin Spanjoll i shoqëruar nga Achraf Hakimi dhe vëllai i futbollistit maroken,...

Ausilio me mision në Madrid, tenton huazimin e dy lojtarëve të Realit

Inter po kërkon përforcime te Real Madrid. “Los Blancos” kanë një kontingjent të pasur lojtarësh dhe në verë disa prej tyre do të shiten...

Real Madrid i pavendosur për Pogba, PSG dhe Juve gati të përfitojnë

I ndjekur nga disa prej liderëve europianë për merkaton e kësaj vere, Paul Pogba duket se nuk do të marrë ofertë nga Real Madrid.Francezi...

Real Madrid në sulm për yllin e Bayernit, Ancelotti kërkon ndihmën e Alaba

Real Madrid po tenton të marrë një tjetër lojtar nga Bayern Munchen. Pasi siguroi verën e kaluar shërbimet e David Alaba si lojtar i...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.