Tag: Maldini

Ofertë joshëse për yllin e Milanit, Maldini shtyn bisedimet për në qershor

Rafael Leao është padyshim një nga titullarët dhe futbollistët më të spikatur te Milani këtë sezon dhe ky fakt nuk mund të kalojë pa...

Maldini thumbon analistët: “Qeshja kur flisnin në fillim sezonit…” Pastaj jep lajmin e merkatos

Paolo Maldini foli per Dazn perpara ndeshjes Milan-Roma, teksa u fokusua te ecuria e kuqezinjve dhe rritja qe kane bere, duke thumbuar jo pak…“Më...

Milionat nuk të bëjnë kampion, Maldini: “Donnarumma u largua për para? Edhe këto quhen arsye…”

Ka shumë mënyra për të thënë lamtumirë. Milan dhe Gianluigi Donnarumma zgjodhën ta bëjnë këtë në fund të sezonit të kaluar pa “u dërguar...

Seedorf sulmon Kessie: “Disa nuk e kuptojnë se ku ndodhen. I jap vetëm një mesazh”. Reagon Paolo Maldini

Clarence Seedorf, ish-futbollisti i kuqezinjve dhe opinionisti aktual, u shpreh për Amazon Prime Video për rinovimin e Kessie, qe ende nuk po vjen dhe...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.