Tag: Maqedonia

Ekskluzive/ Goditja e dytë në merkato, Kukësi firmos me mbrojtësin nga Maqedonia e Veriut

Antonio Ilieski është futbollisti i radhës që afrohet te Kukësi. Mbrojtësi 25-vjeçar nga Maqedonia e veriut ka mbërritur paraditen e sotme në Shqipëri dhe...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.