Tag: Marash

Marash Kumbulla bën bilancin e sezonit: Me shumë ngjyra dhe emocione të forta

Mbrojtësi i Shqipërisë dhe Romës, Marash Kumbulla, përmes llogarive të tij në rrjetet sociale ka bërë një bilanc të shkurtër të sezonit të sapopërfunduar...

Interesim konkret për Marash Kumbullën, e kërkon trajneri që e bëri të famshëm

Ivan Juric ishte në stolin e Hellas Verona kur Marash Kumbulla shkëlqeu me paraqitjet e tij. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare u transferua te Roma...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.