Tag: marrëveshje

Ndahet me marrëveshje me Kastriotin, “sirena” turke për Arbër Bashën

Arbër Basha nuk është më futbollist i Kastriotit. Pas tre sezonesh me fanellën e krutanëve, mesfushori ka vendosur të ndërrojë ambient dhe është ndarë...

“Marrëveshje me një prej talenteve më të mëdhenj në Shqipëri”, Llapi prezanton ish-lojtarin e Tiranës

Andri Stafa ka lënë Shqipërinë dhe sezonin e ardhshëm do të veshë fanellën e klubit së elitës kosovare, Llapi.Talenti i dalë nga shkolla e...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.