Tag: marrëveshjen

Messi zbulon Detin e Kuq dhe nënshkruan marrëveshjen e re

Lionel Messi udhëtoi këtë të hënë drejt Jeddah, qytet në Arabinë Saudite, për nënshkrimin e një marrëveshjeje me Ministrinë Saudite të Turizmit. Në vendin...

Nuk ka më dyshime, Dybala arrin marrëveshjen me skuadrën e re

Paulo Dybala zgjedh Interin. Janë të bindura mediat në Itali, që raportojnë se zikaltrit dhe argjentinasi negociojnë prej javësh dhe duket se tashmë kanë...

Dortmundi “cinik” në merkato, arrin marrëveshjen me qendërmbrojtësin e Frieburgut

Borussia Dortmund vazhdon të bëjë lëvizje të zgjuara në merkato edhe pse zytarisht tregu i trabsferimeve hapet me 1 korrik. Drejtuesit verdhezi, pasi siguruan...

“Daily Mail”: Haaland ka arritur marrëveshjen me City-n

Manchester City në “pole position” në garën për nënshkrimin me “yllit” Erling Haaland. Sipas “Daily Mail”, media e cila ka pasur konfirmime nga burime...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.