Tag: mbi

FOTO/ Shakhtar Donetsk rikthehet në fushë, futbollistët me emra të veçantë mbi shpinë

Futbolli në Ukrainë është ndalur prej gati dy muajsh, që nga nisja e invazionit rus, megjithatë klubi i Shakhtar Donetsk grumbulloi futbollistët në Antalia...

Pse mban këtë emër? Detaje mbi Bodo/ Glimt, skuadrën që “tronditi” Romën

Kundërshtari i Romës në Conference League 2021-2022, Bodo/ Glimt po konfirmon veten në fushën evropiane.U deshën 15 vjet për të parë Bodo/ Glimt të...

Analizë Superiore/ Kaina jep gjithçka për Kastriotin. Duele, topa të fituar dhe dy gola si “qershia mbi tortë”

Në emisionin Analizë Superiore në Supersport nën drejtimin e moderatorit Sokol Xhihani dhe me prezencën e videonalistit të kombëtares U19, Fatjon Bardhi janë vendosur...

VIDEO/ Tirana bën detyrën ndaj Egnatias, bardheblutë sërish +6 mbi Laçin

Tirana nuk gabon përballë Egnatias, ekip të cilin e mposhti 2-0 në “Air Albania”. Suksesi i katërt radhazi në Abissnet Superiore për ekipin kryesues,...

“Lazio përfaqëson jetën time por ajo fitore sot…” Inzaghi i lumtur, pastaj flet mbi garën titull: “Tani e lehtë sepse…”

Në mikrofonat e ‘DAZN’, trajneri i Interit, Simone Inzaghi, ka uruar ekipin e tij për fitoren e arritur sonte ndaj Lazios: “Duam të ktheheshim...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.