Tag: MERKATO

“Mendjen” jo vetëm në Tiranë, Feyenoord godet në merkato

Feyenoord është futur në “ethet” e fundit të sfidës finale të Conference League, në Tiranë, në “Air Albania” ndaj Romës, por kjo nuk i...

Merkato tek United/ Milani pëlqen sulmuesin anglez, përgatitet afrimi falas

Ndërkohë, drejtuesit e klubit të famshëm janë fokusuar te merkato. Dy lojtarët e Lille, Sven Botman dhe Renato Sanches do të jenë dy përforcimet...

“Duam fitore ndaj Vllaznisë”, Mehmeti: Në kupë pësuam shok psikologjik, në merkato…

Trajneri i Partizanit, Dritan Mehmeti ka thënë se skuadra e tij pësoi shok psikologjik pas eliminimit nga Kupa e Shqipërisë, në gjysmëfinale pas humbjes...

Bayern-Tottenham merkato në Itali, tentohet titullari i Interit

Denzel Dumfries zbarkoi tek Interi verën e kaluar për të zëvendësuar Achraf Hakimin. Anësori i djathtë holandez u kushtoi 13.7 milionë euro kampionëve të...

Dortmundi “cinik” në merkato, arrin marrëveshjen me qendërmbrojtësin e Frieburgut

Borussia Dortmund vazhdon të bëjë lëvizje të zgjuara në merkato edhe pse zytarisht tregu i trabsferimeve hapet me 1 korrik. Drejtuesit verdhezi, pasi siguruan...

I preferuari i Contes/ Tottenham merkato tek Atletico, një interist alternativa

Antonio Conte ka nevojë për një qendërmbrojtës dhe drejtuesit e Tottenham po punojnë për t’i plotësuar dëshirën trajnerit italian. Një nga të preferuarit e...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.