Tag: Messi

Mbappe, Messi dhe Topi i Artë/ Ronaldinho nuk vendos mes Benzema dhe Salah

Kylian Mbappe mund të bëjë histori në Paris. Është ky mendimi i Ronaldinhos, me brazilianin që thekson se sulmuesi ka shansin të shndërrohet në...

Presidenti i Barçës: Messi e Neymar kanë nënshkruar skllavërinë për para…

Joan Laporta, gjatë intervistës së tij për “L’Esportiu”, u pyet për dy ish-ikonat e Barceloës (Messi e Naymer), nëse ata mund të ktheheshin në...

Shpëtimi i Spezias, Interi, Messi, përplasja me De Biasin dhe marrëdhënia me Rejan, zbërthehet Rey Manaj

Rej Manaj është një nga protagonistët e udhëtimit të Spezias gjatë këtij sezoni, që u mbyll me arritjen e objektivit: qëndrimin në Serinë A....

VIDEO/ Gol që do ta kishte zili edhe Messi, Lyon triumfon në finale ndaj Barcelonës

Ekipi i femrave të Lyon ka fituar për herë të tetë Champions League, teksa mposhti në finale me rezultatin 3-1, Barcelonën. Në finalen e...

Trasferimin te Inter Miami, Messi vë si kusht marrjen e 35% të aksioneve

E ardhmja e Lionel Messit është nga ato çështje që gjithmonë nxit kureshtjen e të gjithëve. Duke qenë që gjërat nuk po shkojnë siç...

Sportistët më të pasur sipas Forbes/ Messi lë pas Lebron James dhe Ronaldon

Prestigjiozja Forbes ka publikuar listën me sportistët të cilët kanë fituar më shumë para gjatë vitit të kaluar. Ai që kryeson dhjetëshen e parë...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.