Tag: Messit

“A do rikthehet?”, përgjigja e babait të Messit ndez ëndrrat e tifozëve të Barcelonës

Lionel Messi ka vuajtur në sezonin e parë larg Spanjës. Ylli agjentinas la Barcelonën verën e kaluar pas një jetë në “Camp Nou”, por...

Pas Messit, Beckham fton edhe Ronaldon në Amerikë

Në moshën 37-vjeçare, Cristiano Ronaldo mund ta mbyllë karrierën e tij në MLS. Inter Miami, i drejtuar nga David Beckham, raportohet se ka hyrë...

Higuain, thirrje Messit: Të presim në Amerikë!

Ish-ylli i Juventus, Gonzalo Higuain, i cili tashmë është pjesë e skuadrës së Inter Miami, i ka bërë thirrje Lionel Messit që të transferohet...

Legjenda angleze i jep fund epokës së Messit dhe Ronaldos: Janë perëndi, por nuk mund të sfidojnë kohën!

Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo për më shumë se 12 vite janë në një garë të bukur sportive se cili prej tyre është më...

Dembele krah Messit, Barcelona e zëvendëson me sulmuesin e Arsenalit

Paris Saint Germain dhe Barcelona tashmë janë duke negociuar për transferimin e Ousmane Dembele në “Parc des Princes” në këtë merkato dimërore. Pas raportimeve...

Haaland zgjedh më të mirin e vitit 2021 mes Lewandowski dhe Messit

Në një intervistë me kanalin skandinav “Viaplay”, Erling Haaland, hartoi podiumin e tij shumë personal: “Kë do të votoja për futbollistin më të mir?...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.