Tag: MILANI

Merkato tek United/ Milani pëlqen sulmuesin anglez, përgatitet afrimi falas

Ndërkohë, drejtuesit e klubit të famshëm janë fokusuar te merkato. Dy lojtarët e Lille, Sven Botman dhe Renato Sanches do të jenë dy përforcimet...

Porto shumë pranë rekordit të ri, por mbetet me të njëjtën shifër si Milani

Një gol i Horta në minutën e 54-t i ka dhënë fitoren Bragës me rezultatin minimal ndaj Portos në kampionatin portugez dhe në të...

Milani ëndërron sulmuesin e City-t, pengesë kryesore është Guadiola

E gjithë vëmendja e Milanit është tek “ylli” i Anglisë, Raheem Sterling. Italianët kërkojnë të nënshkruajnë me sulmuesin e Manchester City-t, edhe pse kontrata...

Eintrachti arrin objektivin minimal, Milani arkëton shumën e konsiderueshme

Të ardhura në horizont për Milanin. Eintrachti i Frankfurtit mësohet se ka vendosur të ushtrojë të drejtën e blerjes përfundimtare të kartonit të Jens-Petter...

Milani godet në merkato, firmos me zëvendësuesin e Lukakut

Paolo Maldini vijon punën për ndërtimin e Milanit të sezonit të ardhshëm, teksa ka siguruar një tjetër futbollist. Bëhet fjalë për sulmuesin belg të...

PSG në sulm për sulmuesin portugez, por Milani ka të tjera plane

Paris Saint Germain tenton të tundojë Milanin për Rafael Leaon. Sipas “La Gazzetta dello Sport”, klubi parizien ka përgatitur një ofertë prej 70 milionë...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.