Tag: miqësore

Shqipëria zëvendëson Rusinë me një ndeshje miqësore, zyrtarizohet marrëveshja

Kombëtarja shqiptare do të luajë një miqësore me Estoninë. Federata Shqiptare e Futbollit ka arritur akordin me Federatën Estoneze që kjo ndeshje të luhet...

Kombëtarja U-19 zyrtarizon dy miqësore kundër Malit të Zi në muajin qershor

Ekipi Kombëtar U-19 ka zyrtarizuar dy ndeshje miqësore ndaj përfaqësueses së Malit të Zi U-19 në muajin qershor. Departamenti i Komunikimit në FSHF bën...

Skuadra e shqiptarëve miqësore me Ukrainën, fitimet shkojnë për bamirësi në vendin e luftës

Kombëtarja e Ukrainës e drejtuar nga Oleksandr Petrakov ka nisur përgatitjet për gjysmëfinalen e Play-Off në muajin qershor ndaj Skocisë në Glasgow, teksa në lojë...

Përgatitjet për turneun boshnjak, Kombëtarja U-15 luan miqësore me Kombëtaren U-16

Ekipet Kombëtare U-15 dhe U-16 kanë zhvilluar një ndeshje miqësore në kompleksin “Tropikal” në Durrës. Kombëtarja U-15 e drejtuar nga trajneri Armand Damo ka...

Kombëtarja U-19 rikthehet në fushë, tjetër miqësore me Kombëtaren U-18

Kombëtarja U-19 rikthehet në aksion pas në muaji për të zhvilluar një ndeshje miqësore me Kombëtaren U-18. Testi do të luhet ditën e mërkurë...

Rashica: Mund ta mposhtnim Zvicrën, dy miqësore pozitive për ne

Kosova doli e pamposhtur nga transferta e Zyrihut. Miqësorja me Zvicrën përfundoi në barazim 1-1, me Milot Rashicën që realizoi golin për “Dardanët”. Goli...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.