Tag: mjafton

Rosela Vasa nuk mjafton për Shqipërinë U16, vajzat e Kolës humbasin me përmbysje

Shqipëria U-16 ka zhvilluar ditën e sotme ndeshjen e tretë dhe të fundit ndaj Kazakistanit, e vlefshme për turneun “UEFA Development U-16” për femra...

Drejtori sportiv i Legias sqaron situatën e Muçit: Nuk mjafton vetëm talenti për të luajtur!

Pritej të ishte sezoni ku Ernest Muçi do të merrte një rol të rëndësishëm në skuadrën e Legia Varshavës në Poloni. Por, në fakt...

Goli i Bytyqit nuk mjafton, Fenerbahce përmbys Konyasporin, të tre shqiptarët titullarë

Skuadra e Konyasporit, në Superligë e Turqisë, në radhët e së cilës luajnë tre futbollistë shqiptarë, nuk ia doli të merrte pikë në fushën...

VIDEO/ Mjafton “magjia” e Skukës në derbi, Partizani kualifikohet në gjysmëfinale

Partizani është skuadra e katërt gjysmëfinaliste e Kupës së Shqipërisë. “Demat” mposhtën 1-0 Dinamos (1-1 takimi i parë) falë eurogolit të Xhuliano Skukës, që...

Ideja e çmendur për shkëmbim. Depay për Morata, Juventusi: Nuk mjafton!

“Depay për Morata. Juve: nuk mjafton”, -shkruan sot “Corriere dello Sport”. Hapësirë ​​për merkaton dhe thashethemet për një operacion të mundshëm Juve-Barcelona me Morata...

Chelsea e pëson në fund, Lukaku nuk mjafton kundër Brighton (Video)

Chelsea ka barazuar 1-1 në shtëpi kundër Brighton.Ndeshja e vlefshme për javën e 20-të të Premier League është zhbllokuar nga një gol me kokë...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.