Tag: mln

Barça e bleu për 31 mln, “pasardhësi” i Ronaldos rikthehet në atdhe

Barcelona pagoi 31 milionë euro në arkat e Bragës, për të marrë kartonin e talentit Francisco Trincao, që atëherë konsiderohej si pasardhësi i Cristiano...

Transferim që shkon deri në 100 mln euro/ PSG, në garë me 3 klube të Premier League për Osimhen

Ylli i sulmit të Napolit, Victor Osimhen mund të jetë një nga goditjet e mëdha të Paris Saint-Germain këtë verë… por konkurrenca do të...

Dy lojtarë dhe 40 mln euro në këmbim të Lautaros, por Interi refuzon ofertën e Barcelonës

Lautaro Martinez duket se po luan sezonin e fundit me fanellën e Interit, pasi zikaltrit kanë vendosur ta sakrifikojnë për të mbushur arkat e...

United e bleu si super talent duke paguar 22 mln euro, tani e huazon në Skoci!

Përpara disa kohësh, Manchester United pagoi rreth 22 mln euro një talent të Atalanta-s, i cili me ekipin e parë nuk kishte luajtur thuajse...

SUPERAKORDI | 400 mln euro në vit, vijnë paratë e Realit për merkaton galaktike Haaland-Mbappe

  Real Madrid ka mbyllur një marrëveshje për 25 vite me kompaninë amerikane Legends, e cila merret me ngjarje sportive, transmeton Vozpopuli.   Rreth 400 milionë euro...

E KRYER | “Flop” prej 18 mln eurosh, Muriqi braktis Serie A për 300 mijë euro…

Vedat Muriqi largohet nga Serie A! Sulmuesi i Kosovës, që dështoi totalisht te Lazio dhe nuk mundi dot kurrë të përshtatej dhe të justifikonte...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.