Tag: moshë

ANSU FATI | Tuneli pafund dhe brishtesia e nje moshe. Barcelona e përkëdhel, por tani po bëhen shumë dëmtime

Deklaratë zyrtare nga Barcelona për gjendjen e Ansu Fatit. Sulmuesi u lëndua mbrëmë në ndeshjen e Kupës së Mbretit kundër Athletic. Hetimet zbuluan një...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.