Tag: motivi

Telashe pafund te Juventusi! Ramsey me koronavirus i prish totalisht planet… (MOTIVI)

Vazhdon periudha negative për Aaron Ramsey. Përveç problemeve të shumta fizike që kushtëzuan aventurën e tij në Itali, uellsiani u përjashtua nga skuadra për...

Paradoksi absurd i klubit britanik: është i bazuar në Angli, por shkel rregullat anti-Covid të Uellsit! Motivi? Ndodhet në kufi

Situata paradoksale në të cilën u gjend skuadra e Chester FC që luan në Ligën Kombëtare të Veriut (kategoria e gjashtë angleze). Skuadra me...

Asambleja e Bayern kthehet në protestë nga 800 persona! Motivi lidhet me Katar dhe sponsorizimet. Kërkohet largimi i presidentit

Debati për paratë e pastruara ne sport po hyn në Bundesligë!Presidenti i nderit i klubit, Uli Hoeness, tha se ishte i tronditur nga ndërprerja...

BEFASI E MADHE | Kupa e Afrikës në Kamerun, organizimi në rrezik. Motivi

Duket se nuk ka paqe për Kupën e Kombeve të Afrikës 2021. Turneu kontinental fillimisht ishte planifikuar nga 11 qershori deri më 9 korrik...

Operacioni i Osimhenit mban frymën e Napolit! Motivi dhe precedentët Dzeko e Rudiger

Është marrë vendimi: sot, e mërkurë 23 nëntor është dita e operacionit të Viktor Osimhenit.Operacioni nuk do të kryhet në Milano (lojtari u shtrua...

Tragjedi te Manchester City: ish-lojtari 18-vjeçar bëri vetëvrasje! Motivi lidhet me mosrinovimin…

Manchester City është në zi për zhdukjen e Jeremy Wisten, i cili kreu vetëvrasje në moshën 18-vjeçare. Futbollisti u gjet i pajetë në shtëpinë...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

FOTO/ Dinastia Nuriu vazhdon, një dashuri pa kushte për Tiranën

Futbolli është lojë pasioni, dashuri që rritet vetvetiu duke...

Ramadani bën hapin e madh në karrierë, firmos me ish-klubin e Alex Fergusson

Ylber Ramadani transferohet në kampionatin skocez. Mesfushori 26-vjeçar i...

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.