Tag: mposhtin

VIDEO/ Vllaznia fitore “in extremis”, shkodranët mposhtin Kukësin dhe “shijojnë” Europën

Vllaznia ka marrë një fitore tejet të rëndësishme në Loro Boriçi teksa fitoi me rezultatin 2-1 ndaj Kukësit. Vendasit rrezikuan ta mbyllnin ndeshjen në...

Europiani U-17 për femra/ Nisje e shkëlqyer e Shqipërisë, mposhtin Azerbajxhanin

Kombëtarja e femrave U-17 ka bërë një nisje të shkëlqyer të kualifikueseve të Europianit. Vajzat “kuqezi” triumfuan me rezultatin minimal 1-0 ndaj Azerbajxhanit falë...

NBA, Steph Curry i afrohet rekordit të Rey Allen, Nets mposhtin Rockets

Në mbrëmjen e NBA, Golden State fitoi 104- 94 kundër Portlandit, duke u konfirmuar në krye të klasifikimit të Perëndimit. Warriors përmirësojnë rekordin e...

NBA, Lakers mposhtin Spurs, bien kampionët!

Në mbrëmjen e NBA, mendoi zbulimi i këtij sezoni Charlotte Hornets për të ndalur Golden State që u mund 106-102, duke pësuar kështu disfatën...

NBA, Lakers mposhtin Spurs, Dallas fiton derbin, Utah dhe Warriors nuk ndalen

Pa LeBron James i cili e ndoqi ndeshjen nga pankina Los Angeles Lakers regjistuan fitoren e dytë radhazi në NBA në transfertën ndaj San...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Tre sfidat e qershorit, njihuni me programin e kuqezinjve të Rejës

Kombëtarja shqiptare ka nisur prej ditës së premte grumbullimin...

Mane te Bayern Munchen? Reagon sulmuesi i Liverpoolit

Sadio Mane është një nga objektivat e Bayern Munchen....

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.