Tag: Muçi

VIDEO/ Muçi aktivizohet nga stoli dhe shënon golin e sigurisë, sulmuesi mesazh trajnerit serb

Ernest Muçi ka gjetur golin e katërt në këtë sezon me Legian e Varshavës, që mposhti në shtëpi me rezultatin 2-0 Leczna. Edhe pse...

Ismajlgeci zbulon për kë bën tifo në Big Brother VIP: Muçi dhe Çelhaka nuk më flasin!

Tirana ka mposhtur me rezultatin e pastër 2-0 Egnatian ndërsa një nga më të dalluarit e kësaj sfide ishte Marsel Ismajlgeci, i cili në...

VIDEO/ Ernest Muçi në formë, realizon dy gola në “pokerin” e Legias

Ernest Muçi ka arritur që të gjejë golat e parë për këtë vit, teksa ka arritur që të shënojë dy herë në ndeshjen miqësore...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Tre sfidat e qershorit, njihuni me programin e kuqezinjve të Rejës

Kombëtarja shqiptare ka nisur prej ditës së premte grumbullimin...

Mane te Bayern Munchen? Reagon sulmuesi i Liverpoolit

Sadio Mane është një nga objektivat e Bayern Munchen....

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.