Tag: Mundësi

Mundësi për t’u shfrytëzuar, Edgar Davids gjen punë në kombëtare

Edgar Davids ka nisur punë te kombëtarja e Holandës. Ish-mesfushori i famshëm i Juventusit, Milanit, Barcelonës dhe Ajaksit, do të jetë një nga ndihmësit...

Lufta në Ukrainë, Kumbulla: Uroj që njerëzit të kenë një mundësi tjetër si familja ime

Marash Kumbulla ka reaguar përmes një postimi në profilin e tij në Instagram, teksa ka shprehur keqardhjen për luftën që po zhvillohet në territoret...

Anësori i Ajax kundër klubit holandez: Shoqëria më zhgënjeu, humba një mundësi unike

Merkato e janarit tashmë ka përfunduar ndërsa shumë klube dhe lojtarë nuk ia kanë dalë të përmbushin pritshmëritë e tyre. Një nga ata që...

Cristiano Ronaldo te Barcelona, ​​në Katalonjë besojnë në të: ka një mundësi të bujshme!

Është një sugjerim që kthehet në mënyrë ciklike dhe çdo herë është dikush gati të vë bast se mund të ndodhë vërtet.Cristiano Ronaldo te...

Një xhevahir falas si Ginter; mundësi për t’u kapur në “fluturim” nga Interi

Një mundësi për t’u kapur në fluturim, një mundësi për të përforcuar ekipin pa asnjë kosto, që nuk duhet humbur. Interi monitoron merkaton për...

Mbappe “tërhiqet”: “Ata janë legjenda, nuk krahasohet dot fare. Por, tani kam mundësi që…”

Vendi i 9-të në natën e Topit të Artë, Kylian Mbappé u thirr në skenë për të shpërblyer Alexa Putellas, fituese e Topit të...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.