Tag: Nagelsmann

Plotësohet dëshira e Nagelsmann: Ky është një lajm shumë i bukur për klubin

Julian Nagelsmann, trajneri i Bayern Munich, ka folur në konferencë për shtyp në lidhje me rinovimin e kontratës së Kingsley Coman deri në 2027-ën:“Kisha...

MAKTHI I BAYERN QUHET GLADBAH | Nagelsmann & Co e nisin vitin si mos më keq. Macja e zezë godet

Nëse doni të trembni Bayern Munich, përmendini vetëm një emër: Borussia Monchenglabah…Skuadra që i ka ardhur hakut këto vitet e fundit dhe që sa...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.