Tag: Nata

Supergol, kualifikimi dhe lamtumira nga Interi: nata e ftohtë e Stefano Sensit (VIDEO)

Me vuajtje por në fund Interi siguron kualifikimin për në çerekfinalen e Kupës së Italisë ku do të përballet me fituesin e çiftit Roma-Leçe...

Icardi e tradhtoi Wanda Nara në hotelin ku jetonte Messi; zbulohet nata “hot” me argjentinasen

Fundjavë romantike në Paris, mes Mauro Icardi dhe China Suarez. Një fundjavë, me sa duket ajo e 25 dhe 26 shtatorit, plot pasion dhe...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.