Tag: ndaj

Humbja ndaj Vllaznisë/ Ramadani: Jemi me mendje te finalja e play-out, ja deri kur jam pjesë e Egnatias

Humbja me rezultatin 3-1 ndaj Vllaznisë në “Loro Boriçi”, sipas trajnerit të Egnatias, Zekirija Ramadanit ka ndodhur për shkak të mungesës së përqendrimit.Duke folur...

VIDEO/ Gol që do ta kishte zili edhe Messi, Lyon triumfon në finale ndaj Barcelonës

Ekipi i femrave të Lyon ka fituar për herë të tetë Champions League, teksa mposhti në finale me rezultatin 3-1, Barcelonën. Në finalen e...

Humbja ndaj Kukësit/ Liçi: Ne nuk kemi më objektiva, po provoj lojtarët e rinj

Për Gentjan Liçin humbja ndaj Kukësit ndodhi sepse Skënderbeu nuk ka më objektiva, por edhe sepse po eksperimenton me lojtarët e rij.Duke folur në...

Analizë Superiore/ Triumfi i Partizanit në transfertë ndaj Egnatias, mbrojtësi shpallet më i miri i ndeshjes

Partizani mposhti në transfertë me rezultatin 0-1 Egnatian, një sfidë e cila kishte një rëndësi të madhe për të kuqtë duke qenë se pretendojnë...

Analizë Superiore/ Fitorja e parë në “Kukës Arena”, mbrojtësi shkëlqen në fitoren ndaj Dinamos

Kukësi mposhti me rezultatin 2-1 Dinamon për të mbajtur “gjallë” shpresat për të siguruar një vend në Kupat e Europës sezonin e ardhshëm. Përveç...

“Dy penallti flagrante në derbi”, Mehmeti: Kthesa nisi ndaj Kukësit, kam një mesazh për Skukën

Partizani përballë Egnatias për të harruar humbjen e hidhur në derbin dhe për të siguruar fitoren, aq shumë të nevojshme për objektivin Europë. “Demat”...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

FOTO/ Dinastia Nuriu vazhdon, një dashuri pa kushte për Tiranën

Futbolli është lojë pasioni, dashuri që rritet vetvetiu duke...

Ramadani bën hapin e madh në karrierë, firmos me ish-klubin e Alex Fergusson

Ylber Ramadani transferohet në kampionatin skocez. Mesfushori 26-vjeçar i...

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.