Tag: ndizet

Ndizet atmosfera e derbit, Guerrilsat “thumbojnë” tifozët kundërshtarë dhe klubin e Partizanit

Të shtunën rikthehet derbi Partizani-Tirana, i katërti për sezon mes dy ekipeve kryeqytetase. Sfida e së shtunës (18:45) do të zhvillohet në stadiumin “Elbasan...

Juventusi dhe fantazma e Ronaldos; ndizet alarmi i kuq në sulm

Liga e Kampionëve mund të jetë e bukur, por edhe e pamëshirshme. Vetëm shikoni se çfarë ndodhi të martën. Cristiano Ronaldo, me “putrën” e...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Tre sfidat e qershorit, njihuni me programin e kuqezinjve të Rejës

Kombëtarja shqiptare ka nisur prej ditës së premte grumbullimin...

Mane te Bayern Munchen? Reagon sulmuesi i Liverpoolit

Sadio Mane është një nga objektivat e Bayern Munchen....

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.