Tag: nga

Nga Shaqiri te Xhaka, Zvicër-Çeki ndeshja e rekordeve

Zvicra arriti që të mundë Çekinë 2-1 në takimin e fundit të grupit 2 në Ligën A, duke siguruar qëndrimin në nivelin më të...

Pretendoi se fitoi 20 milionë dollarë, Mayweather sulmohet nga ish-“ylli” i UFC-së

Floyd Mayweather po mendon për përballjen e radhës të ekzibicionit, që do të zhvillohet më 13 nëntor kundër “youtuber’-it Deji, në Dubai. Vetëm pak...

Moment magjik për 38-vjeçarin, nga portieri i tretë i Ajaksit te debutuesi më i vjetër në Kombëtare

Remko Pasveer po shijon periudhën më të bukur në karrierë. Portieri holandez feston 39-vjetorin e lindjes në muajin nëntor, teksa këto ditë ka debutuar...

Kombëtarja U-15 nis nga sot grumbullimin tre ditor, trajneri Dama fton 23 lojtarë

Ekipi Kombëtar U-15 që drejtohet nga trajneri Armand Dama do të nisë nga kjo e hënë një grumbullim tre ditor me lojtarë të vitlindjes...

Uzuni: Një nga golat më të bukur në karrierë, humbëm nga gabime foshnjarake

Myrto Uzuni sakrifikoi duke luajtur me injeksion dhe realizoi një eurogol në Tel Aviv, por që nuk i mjaftoi kombëtares shqiptare. Kuqezinjtë humbën 2-1...

VIDEO/ Supergoli i Muriqit nuk mjafton, Kosova del pa pikë nga Belfasti

Supergoli i Muriqit nuk i mjaftoi Kosovës që të dalë qoftë edhe me një pikë nga transferta në Irlandën e Veriut, pasi vendasit arritën...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.