Tag: ngacmuar

FOTO/ “Miss Bum Bum” zbulon mesazhet me Pique: Vetëm dy lojtarë të Barçës nuk më kanë ngacmuar

Pas divorcit mes mbrojtësit katalan Gerard Pique dhe këngëtares së mirënjohur Shakira, kanë dalë në skenë histori të tjera, që lidhen pikërisht me futbollistin...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.