Tag: ngërç

Endri Çekiçi: Rrotullohemi aty dhe nuk godasim, shpresoj ta kalojmë këtë ngërç

Endri Çekiçi e pranon që diçka nuk po shkon si duhet në Kombëtare. Kuqezinjtë arrijnë t’i afrohen zonës, por nuk po arrijnë të godasin...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.