Tag: ngritur

VIDEO | VAR nuk akordon një të kuq të bujshëm në San Siro! Taka ngritur poshtë gjurit

Milani u mund sot ndaj Sassuolo-s me rezultatin 1-3 në një ndeshje që nuk ishte e mirë për kuqezinjtë dhe që pas golit të...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.