Tag: nis

Shqipëria nis “misionin Nations League”, 29 futbollistë të pranishëm në stërvitjen e parë

Kombëtarja Shqiptare ka nisur pasditen e sotme rrugëtimin për edicionin e tretë të Ligës së Kombeve, teksa plot 29 futbollistë janë vënë nën urdhrat...

Nis fundjava në Principatë/ Shkëlqen piloti i shtëpisë, Verstappen sinjale negative, keq Hamilton

Pas Çmimit të Madh të Spanjës në pistën e Katalonjës në fundjavën e kaluar, tashmë Formula 1 është zhvendosur në Principatë për Çmimin e...

“Detyrat e shkollës çdo ditë, mos harroni pastrimin e tavolinës”, nis zbatimi i rregullave në kombëtare

Javier Mascherano e ka marrë seriozisht trajningut. Ish-mesfushori i njohur argjentinas u tërhoq nga futbolli në nëntorin e vitit 2020, teksa në 1 janarin...

Laçi nis përgatitjet për finalen e kupës, fillon eksperimentet në formacion

Me objektivin e realizuar në kampionat, vendi i dytë dhe për herë të parë në histori me statusin e skuadrës nënkampione, Laçi dhe Shpëtim...

Tirana nis llogaritë për në Champions, zbulohen kundërshtarët e mundshëm të bardhebluve

Tirana tani mund të mendojë e qetë për ndeshjet e turit të parë të Champions League, teksa e ka siguruar matematikisht titullin dhe në...

VIDEO/ Tirana në avantazh, nis festa bardheblu në “Selman Stërmasi”

Tirana dhe Teuta janë gati për sfidën mes tyre në “Selman Stërmasi”, që fillon prej orës 16:45 dhe do të transmetohet në Supersport 3....
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Tre sfidat e qershorit, njihuni me programin e kuqezinjve të Rejës

Kombëtarja shqiptare ka nisur prej ditës së premte grumbullimin...

Mane te Bayern Munchen? Reagon sulmuesi i Liverpoolit

Sadio Mane është një nga objektivat e Bayern Munchen....

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.