Tag: një

Ekskluzive/ Një trajner kampion për Kukësin, prezantimi të hënën

Pas ndarjes nga Diego Longo, klubi i Kukësit ka gjetur menjëherë trajnerin e ri dhe ai është Skënder Gega.Burime për “Supersport.al” bëjnë me dije...

Largimi nga Kukësi, Longo: Ishte një vit fantastik, suksese skuadrës

Kukësi dhe trajneri Diego Longo kanë vendosur që të ndërpresin bashkëpunimin mes tyre dhe pasi bërjes publike të këtij lajmi nga ana e klubit,...

Çekiçi: Grupi më i lehtë pa Rusinë, kjo kombëtare ka një pikë të fortë

Endri Çekiçi ka bërë shumë mirë në sezonin e parë me Konyaspor, ekip ku luajnë edhe Sokol Cikalleshi e Zymer Bytyqi. Mefushori ofensiv i...

Ish-“Topi i Artë”: Qëndrova një javë pa gjumë kur ika te Reali, qaja pafund!

Michael Owen është anglezi i fundit që ka fituar “Topin e Artë”. Ish-sulmuesi i talentuar ishte vetëm 22 vjeç kur la pas Raul dhe...

Real Madrid-PSG përplasen sërish në merkato, një mesfushor në mes

Real Madrid dhe PSG janë gati për një tjetër betejë në merkato. Marrëdhëniet mes dy klubeve nuk janë aspak të mira, përkundrazi. Qëndrime të...

Sfida e Play-Out, Egnatias dhe Korabit iu nevojitet një sforco e fundit

Pas 36-javëve të Abissnet Superiore, Egnatia e cila në këtë sezon u rikthye në elitë nuk shkoi më shumë se vendi i tetë në...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.