Tag: nuk

VIDEO/ Vrioni nuk ndalet nga Austria, sulmuesi kombëtares shënon golin e 18-të

Giacomo Vrioni nuk di të ndalet në Austri teksa ka gjetur sërish rrugën e rrjetës me Tirolin në ndeshjen e fundit të kampionatit që...

Shpërthen Demollari: Turpi me Kupën e Botës, nuk na lanë të bëjmë as foto

Kupa e Botës mbërriti sot në Shqipëri, në kuadër të një turi të organizuar nga Coca Cola, që synon të dërgojë trofeun më të...

Humbja ndaj Kukësit/ Liçi: Ne nuk kemi më objektiva, po provoj lojtarët e rinj

Për Gentjan Liçin humbja ndaj Kukësit ndodhi sepse Skënderbeu nuk ka më objektiva, por edhe sepse po eksperimenton me lojtarët e rij.Duke folur në...

“Paraja flet (dhe fiton)” apo “ndiq ëndrrën”? Edhe nëna nuk pret më: Mbappe, ndaje mendjen!

Real Madrid është ëndrra e fëmijërisë, në “Santiago Bernabeu” e presin krahë hapur, por PSG nuk ka ndërmend të dorëzohet, ndërsa Kylian Mbappe vazhdon...

“Vllaznia nuk është vetëm Latifi”, Josa: Ja pse do e kemi të thjeshtë me Egnatian

Në javën e parafundit të Abissnet Superiore, që do të luhet këtë të shtunë në orën 17:00, Vllaznia do të ndeshet me Egnatian në...

Gara e Sochit nuk zëvendësohet, Botërori i Formula 1 me 22 Çmime të Mëdha

Organizatorët e Kampionatit Botëror të Formula 1 kanë njoftuar zyrtarisht se Çmimi i Madh i Rusisë nuk do të zëvendësohet diku tjetër. E anuluar...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.