Tag: nxituara

Fakaj: Ndërrimet të nxituara dhe pa efekt, nuk formojmë dot skuadër. Izraeli kishte “feeling” në fushë

Ish-futbollisti i kombëtares, Ervin Fakaj në Supersport komentoi disfatën e Shqipërisë ndaj Izraelit në shtëpi me rezultatin 1-2. Fakaj theksoi se zëvendësimet e trajnerit...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.