Tag: ofendon

VIDEO/ Gjithnjë problematik, tenisti me origjinë greke “kërcënon” dhe ofendon tifozin: Eja dhe ma thuaj në sy!

Nuk kalon një turne ku Nick Kyrgios të mos bëhet protagonist në aspektin negativ. Tenisti nga Australia por me origjinë greke nuk i mbajti...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.