Tag: ofertën

“Telenovela” Lewandowski/ 8 milionë € diferenca, Bayerni refuzon ofertën e Barcelonës

Barcelona nuk heq dorë nga Robert Lewandowski. Sulmuesi polak ka vendosur të largohet nga Bayerni pas 8 viteve plot gola, rekorde e trofe në...

Ja pse Bayerni s’mund ta refuzojë ofertën e Barçës për Lewandowskin

Nënshkrimi i Robert Lewandowski me Barcelonën është çështje kohe. disa media polake kanë “zbuluar” shifrat e transferimit dhe sigurojnë se marrëveshja përfundimtare do të...

Trajneri skocez “i fiksuar” pas Brojës, përgatit ofertën për ta marrë nga Chelsea

Talenti i kombëtares shqiptare, Armando Broja ka “rënë” në radarët e West Ham dhe kryeson listën e afrimeve që “Hammers” duan të bëjnë, pas...

Dy lojtarë dhe 40 mln euro në këmbim të Lautaros, por Interi refuzon ofertën e Barcelonës

Lautaro Martinez duket se po luan sezonin e fundit me fanellën e Interit, pasi zikaltrit kanë vendosur ta sakrifikojnë për të mbushur arkat e...

Në Itali janë të sigurt, Pogba pret vetëm ofertën e “Zonjës së Vjetër”

E ardhmja e Paul Pogbasë tashmë nuk është me një mister. Mesfushori ka refuzuar ofertat e shumë klubeve dhe ka qenë i qartë në...

80 milionë € për një mesfushor, PSG përgatit ofertën zyrtare për klubin italian

Te PSG kanë lënë pas krahëve eliminimin nga Champions League dhe po mendojnë për sezonin e ardhshëm, me synimin për të formuar një skuadër...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.