Tag: organizon

Finalja e Conference League, Presidenti Duka organizon darkë për miqtë e UEFA-s

Eventi madhështor dhe historik i UEFA Europa Conference League që do të zhvillohet ditën e mërkurë në Tiranë mund të konsiderohet zyrtarisht i hapur!Presidenti...

Federata e Padelit të Kosovës organizon turneun e dytë

Padeli është shndërruar në më tepër se një trend për shqiptarët, teksa po merr dhe nga format e një sporti zyrtar, falë dhe organizimeve...

Projekti “All Around Soccer”, FSHF organizon seminare shkencore në universitetet e Shqipërisë

Sektori i përgatitjes atletike në Drejtorinë e Edukimit të FSHF ka nisur prej disa ditësh një seri seminaresh në të gjithë vendin në kuadër...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Tre sfidat e qershorit, njihuni me programin e kuqezinjve të Rejës

Kombëtarja shqiptare ka nisur prej ditës së premte grumbullimin...

Mane te Bayern Munchen? Reagon sulmuesi i Liverpoolit

Sadio Mane është një nga objektivat e Bayern Munchen....

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.