Tag: orientime

Reja: Prej tri vitesh bëjmë gabime të rënda, unë jap orientime, por në fushë shkojnë lojtarët

Trajneri Edi Reja u shfaq mjaft i zhgënjyer për humbjen ndaj Izraelit dhe veçanërisht për gabimin në golin e barazimit, pasi deklaroi se është...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.