Tag: PacquiaoMayweather

Pacquiao-Mayweather, projektohet dueli i madh në fund të vitit?

Ishte një nga duelet më të mëdha në historinë e botës së boksit, si në aspektin sportiv, ashtu edhe në atë ekonomik. Dhe mund...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Miqësoret/ Gol shqiptar te Legia, Karrica eviton humbjen e Rijekës

Legia e Varshavës zhvilloi miqësoren e radhës ditën e...

“Erdha, pashë, fitova”, Kastrioti humbet titullarin e mesfushës

Henry Okebugwu e ka mbyllur me Kastriotin. Mesfushori nigerian...

Një hap larg zyrtarizimit, Vrioni surprizon me klubin e radhës

Giacomo Vrioni është një nga futbollistët shqiptarë më të...

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.