Tag: pathyeshme

S’ka fitues në Ligën A të Nations League/ Italia e pathyeshme, ruan kreun e grupit (VIDEO)

Katër barazimet në duelet e Ligës A në Nations League. Anglia dhe Italia krijuan shumë raste, por asnjë nga lojtarët nuk ia doli të...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.