Tag: penallti

“Dy penallti flagrante në derbi”, Mehmeti: Kthesa nisi ndaj Kukësit, kam një mesazh për Skukën

Partizani përballë Egnatias për të harruar humbjen e hidhur në derbin dhe për të siguruar fitoren, aq shumë të nevojshme për objektivin Europë. “Demat”...

VIDEO/ Gola, asiste dhe penallti e pritur, fundjavë e bukur për legjionarët

Kur kanë mbetur vetëm pak javë nga përfundimi i kampionateve në Europë, legjionarët kuqezi vijojnë të japin më të mirën e tyre, duke qenë...

Plori: Nuk kisha më kë të zëvendësoja Aralicën, na u mohua penallti

Vllaznia nuk shkoi më shumë se një barazim 0-0 në Elbasan ndaj Dinamos, ndërsa trajneri Elvis Plori foli në emisionin Gol Pas Goli në...

VIDEO/ Anulohet goli i dytë i Egnatias, Skënderbeu proteston për penallti

Skënderbeu kërkon rikthimin te fitorja në kampionat, për të shpresuar deri në fund në lidhje me qëndrimin në Abissnet Superiore. Skuadra korçare pret Egnatian...

Mehmeti: Skuka është nga më të mirët për penallti, mora një skuadër të rënë psikologjikisht

Pas disfatës nga pika e bardhë e penalltive ndaj Vllaznisë dhe humbjes së shansit për të luajtur në finalen e Kupës së Shqipërisë, trajneri...

VIDEO/ Një penallti në lëvizje, mesfushori shqiptar i pandalshëm në Rumuni

Enriko Papa ka gjetur rrugën e rrjetës në ndeshjen e Botosanit ndaj Academica Clinceli, teksa skuadra e mesfushorit shqiptar triumfoi me rezultatin e pastër...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.