Tag: përqafuar

VIDEO/ Tifozi vrapon për ta përqafuar, Krymi emocionohet në ndeshjen e fundit me Vllazninë

Mbrëmje emocionesh për Vllazninë në “Air Albania”, teksa pas 120 minutash lojë, kuqeblutë triumfuan 2-1 ndaj Laçit dhe fituan Kupën e Shqipërisë për të...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.