Tag: pjesë

VIDEO/ “Kënaqësi që jemi pjesë e këtij organizimi”, flasin vullnetarët e finales së UECL

Federata Shqiptare e Futbollit ka siguruar pjesëmarrjen e 400 vullnetarëve për finalen e Conference League që do të luhet mes Romës dhe Feyenoord në...

Humbja ndaj Vllaznisë/ Ramadani: Jemi me mendje te finalja e play-out, ja deri kur jam pjesë e Egnatias

Humbja me rezultatin 3-1 ndaj Vllaznisë në “Loro Boriçi”, sipas trajnerit të Egnatias, Zekirija Ramadanit ka ndodhur për shkak të mungesës së përqendrimit.Duke folur...

Presidenti Duka dhe delegacioni i FSHF-së marrin pjesë në Kongresin e 46-të të UEFA-s

Kongresi i 46-të i zakonshëm i UEFA-s ka zhvilluar punimet ditën e sotme në Vienë në të cilin morën pjesë drejtuesit e federatave anëtare....

UEFA Conference League 2022/ 400 të rinj vullnetarë, pjesë e finales historike në Shqipëri

Federata Shqiptare e Futbollit nisi pak muaj më parë një fushatë për rekrutimin e vullnetarëve që do të jenë pjesë e organizimit të finales...

Kombëtarja U-15 merr pjesë në turneun “Josip Katalinski Škija” në Bosnje-Hercegovinë

Kombëtarja shqiptare U-15 do të marrë pjesë në turneun ndërkombëtar “Josip Katalinski Škija” që do të zhvillohet në Bosnje – Hercegovinë në datat 3-5...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.