Tag: prapaskena

Prapaskena e bujshme e vitit 2020: Barcelona refuzoi ta blinte Vlahovic për 18 milionë euro

Në korrik 2020, një vit e gjysmë më parë, Darko Ristic i propozoi Barcelonës futbollistin Dushan Vlahovic. Agjenti i qendërsulmuesit serb ishte në Spanjë,...

PRAPASKENA | Ronaldo-Mendes, komplot kundër Solskjaer! Dhe po shtyjnë edhe për trajnerin e ri: emri

Jorge Mendes do të kishte luajtur një rol vendimtar në shkarkimin e Ole Gunnar Solskjaer. Është Manchester Evening News ajo që raporton prapaskenen e...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.