Tag: presin

Ka kaluar në mënyrë të fshehtë ekzaminimet mjekësore, në Manchester presin zyrtarizimin e Haalandit

Zbulohen të tjera detaje që konfirmojnë blerjen e Erling Haalandit nga Manchester City. Duke qenë se Dortmundi e ka siguruar pjesëmarrjen në Champions, klubi...

VIDEO/ Shaqirin e presin me entuziazëm në Amerikë, sulmuesi: Dua të fitoj trofe!

Pas një eksperience gjashtëmujore në Francë me skuadrën e Lyon, Xherdan Shaqiri vendosi të transferohej në Amerikë, tek klubi i Chicago Fire. 30-vjeçari i...

Fitorja ndaj Dinamos/ “Nuk ka kohë për qetësi, na presin Kukësi dhe Tirana”, Arapi: I kënaqur me rezultatin

Pas fitores ndaj Dinamos në takimin e raundit të 21-të të Abissnet Superiore, trajneri Renato Arapi e theksoi se lojtarët bën një lojë deri...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.