Tag: presion

“Ndihem shqiptar”, Reja: Koha të dominojmë e fitojmë, ju bëj “presion” prindërve

Kombëtarja shqiptare ka nisur përgatitjet për dy ndeshjet e Ligës së Kombeve që luhen në muajin qershor, ato ndaj Islandës në transfertë më 6...

“Gabime foshnjarake”, Longo: Shumë presion nga mbrapa, këta lojtarë s’i solla unë

Kukësi luajti shumë keq dhe humbi 4-1 ndaj Teutës. Skuadra e Diego Longos ka marrë vetëm 4 pikë në 6 ndeshjet e fundit në...

Shehi: Nesër në fushë për pikët që na duhen, Tirana nuk ka presion

Trajneri i Tiranës, Orges Shehi foli në konferencë për shtyp para ndeshjes së nesërme në transfertë ndaj Laçit. Bardhebluve iu mjafton vetëm një pikë...

Hadërgjonaj para miqësores: Futbollistët shqiptarë të Zvicrës nuk do kenë presion, Kosovën e zgjodha me zemër

Florent Hadërgjonaj foli në konferencë për shtyp para ndeshjes së nesërme miqësore që Kosova e luan ndaj Zvicrës. Anësori theksoi se fakti që ka...

VIDEO/ Lushnja frenon Bylisin, Erzeni i falet magjisë së Ymerit, Apolonia “presion” Korabit

Kanë përfunduar gjashtë takimet e para të javës së 22-të në Kategorinë e Parë. Bylisi kryesues ngeci në një barazim 1-1 në Lushnje dhe...

PSV triumfon me përmbysje, “i bën” presion Ajax-it

PSV ruan ritmin në Eredivise, pas suksesit 1-2 në transfertën e Roterdamit përballë Spartës. Skuadra e Schmidt nuk ishte në ditën më të mirë...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.